OGŁOSZENIE

Wprowadzono - 26-05-2020

Od wtorku, 26 maja br. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.  w Piszu przywraca bezpośrednią obsługę klientów przy ul. Tęczowej 2 oraz ul. Olsztyńskiej 3 w Piszu. Konieczne będzie przestrzeganie zasad sanitarnych wynikających z obowiązującego w Polsce stanu epidemii.

  1. Każda osoba ma obowiązek zakrycia ust i nosa przy pomocy maseczki, ewentualnie odzieży lub jej części.
  2. Każda osoba ma obowiązek nałożenia rękawiczek lub zdezynfekowania rąk (także rękawiczek, w których przyszła do urzędu).
  3. Osoby bez zakrytej twarzy oraz  zdezynfekowanych rąk/rękawiczek nie zostaną obsłużone.
  4. W danym czasie w pomieszczeniu może przebywać jedna osoba na jedno stanowisko obsługi.
  5. Wszystkie osoby są obowiązane do podporządkowania się poleceniom pracowników.

Ponadto w dalszym ciągu sprawy można załatwiać telefonicznie pod numerem 87 423 38 50 lub przez e-maila: pwikpisz@hot.pl.

Więcej

OGŁOSZENIE

Wprowadzono - 05-05-2020

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Piszu zwraca uwagę na niebezpieczeństwo pożarowe wynikające z wyrzucania przez mieszkańców do odpadów zmieszanych urządzeń zawierających baterie litowo-jonowe, takie jak laptopy, tablety, smartfony, powerbanki. Urządzenia wyrzucane do odpadów zmieszanych, są zagrożeniem dla funkcjonowania pojazdów komunalnych oraz instalacji ze względu na możliwość wybuchu. Niewielki sprzęt elektroniczny może spowodować duże straty, włącznie z utratą całego zakładu przetwarzania odpadów.

Informujemy, że zgodnie z zasadami prawidłowej gospodarki odpadami użytkownik sprzętu elektrycznego i elektronicznego ma obowiązek oddawania zepsutego bądź niepotrzebnegosprzętu bezpłatnie w sklepach rtv/agd lub w siedzibie byłego ZUK-u w Piszu przy ul. Olsztyńskiej 3.

Bądźmy odpowiedzialni!

Więcej